Únor 2009

Dotazník

17. února 2009 v 20:37 | Abuta Bžúúú
Co teď děláš?-Nic.. Poslouchám Písničky, Nudim Se a S Někým Si Píšu..
Tvá nálada?-Momentálně Na Ho... -.-"
Koho momentálně nenávidíš nejvíc?-,,Rony" .. Fakt Pí.. Největší!-.-"
Koho naopak nejvíc zbožňuješ?-No.. Domču.. Můj Podefílek!<33 A Mzí Mě, Že Sme Se Pohádaly.. T_T
Co teď posloucháš?-Něco Na T-Music.. Jinak Poslední Dobou Nejvíc Poslouchám Seishum Amigo..
Jakou poslední zprávu si dostala a od koho?-Od Rostíka A Byla To Zpráva ,,Ok" xD
Kdy pudeš spát?-No Nejspíš Jako Vždy.. 22:00
Líbí se ti teď nějaká/ý holka/kluk?-Jo.. Moc!<3
Na co se nejvíc těšíš zítra?-Na Tělák?-.-"
Tvůj největší sen?-Být Herečkou Nebo Překladatelkou..
Si jako ostatní, že ulítávás na Twilight?-Ne.. Nechápu.. Vždyť Je To Jen Film.. O Upírech!Oo
Čeho se nejvíc bojíš?-Pavouků!:-! -.-"
Máš Fobie?-Ano.. Hodně.. Kámoši Si Ze Mě Dělaj Legraci, Že Sem Skoro Jako Monk!-.-"
Z Čeho?-Mám Arachnofobii, Hydrofobii, Zoofobii, Klaustrofobii A Strach Z Výšek..
Máš alergie?-Ne.. Jen Trochu Na Prach.. Ale Jinak Nic..
Věříš na pravou lásku?-Ne.. Teda Nevim.. Existuje Hodně ,,Napodobenin" Lásky.. Takže Se V Tom Člověk Ani Nevyzná..
Našla si toho pravého?-Ano! Je To Můj Vodník!xD xD xD xD xD Ne Žouk.. Nenašla.. T_T
Seš na něčem závislá?-Ano.. Na Mých Nejlepších Kámoškách A Kámoších!<33
Seš holka nebo kluk?-Holka!xD xD xD

*Sad*

16. února 2009 v 20:53 | Abuta Bžúúú
Sem Smutná A Hlavně Naštvaná.. Prostě Sem Se Pohádala S Kámoškou.. Což Mě Dist Mrzí.. Ale To Je Jedno.. No.. Ve Škole Nuda.. Dneska Sme Psali Z Fyziny.. Myslela Sem Si, Že To Bude Čtyřka.. Teda Jako Byla Sem Překvapená.. Páč To Nebyla Čtyřka, Ale Trojka.. xP No.. Zejtra Píšem Z Ketiky A Dějáku.. -.-" To Neumim, Ale To Je Jen Detail.. Ve Středu Mě Čeká Další Bolestivá Injekce.. Píše Se Z IVT-čka A Z Ájiny A Ještě Zkouší Z Ájiny.. -.-" A Ve Čtvrtek Píšem Ze Zemáku A Chemie.. -.-" A V Pátek Píšem Z Bižule.. -.-" Takže Upa Povedenej Tejden.. Tyve.. -.-" Jako Jestli Nehodim Mašli, tak Nevim, Jak To Přežiju.. -.-" No To Je Phuk.. V Pátek Přijede Sestřenka.. Jo A Ve Středu Nesmíme Chodit Na Florbal!-.-" Prejže Chodíme Moc Pozdě.. A Máme Chodit Ve Středu, Bo V Pátek!-.-" Jako.. Ve Středu Máme Odpoledko! A V Pondělí Je Zápas.. Takže.. Jk To Máme Asi Stihnout?!-.-" No.. Stjeně Počítám S Tím, Že Mě Do Sestavy Nevezmou.. Jelikož Já Sem Ta Nová.. -.-" A Nebyla Sem Ani V Tý Předchozí Sestavě.. -.-" Omg.. Hlavně Že Když Je Nás Tam Víc, tak Dou Ty Dobrý Kámošky Do Jednoho Týmu A Já Mám Hrát S Mladšíma! -.-" To By Mě Zas Tak Nežralo.. Jenže To Je Pokaždý!-.-" No Nic.. Už Sem Se Tu Vykecala Až Moc.. No.. Tak.. Prošvihla Sem Katku.. Což Je Taky Na Ho...! Jako Sem Tu Chtěla Bejt S Mejma Oblíbenejma Lidma A Kecat S Nima Na Icku.. No Nakonec To Doadlo tak, Že Sme Se Pohádaly, A Z Katky Je Velký Ho...-.-" No To Je Phuk.. Stejně Vás Mý Pocity Nezajímaj.. -.-" Tak Aspoň Zkouknu Nějaký Zajímavý Blogy Než Pudu Spát.. nebo Tu Je Ještě Jedna Možnost.. Že Bych Se Na Tu Katku Dodívala.. AspoŃ Na Těch 10 Minut.. Jenže To Už Stejně Nevim, Vo Čem To Je.. No.. Ale Zkusim o.. tak Se Mějte Líp Než Já.. Bááj..

New Design?

12. února 2009 v 21:48 | Abuta Bžúúú
Noo.. Ne.. xD xD jen Se Mi tam Nelíbili Akira S Shujim.. Tak Sem Se Rozhodla, Že Je Dám Do Jinýho Designu (Teda POkud Nějakej Ještě Bude).. xP Jo A Na Moje Písmo Si Zvykejte.. Už Ho Nehodlám Měnit.. xD xD xD xD No.. Sem Si Na Něj Zvykla.. A Do Laboratortní Práce, nebo Do Referátu Sem To Psala Taky Takhle.. Než Sem si To Uvědomila, Měla Sem Půlku Napsanou!-.-" Což Mě Dost Nas----, Páč Buď Sem To Musela Psát Celý Znova, Nebo Klikat Jednotlivě Na Každý Písmeno, Smazat Ho A Nahradit Ho Menším.. -.-" No tak Sem Si Vybrala Druhou Variantu.. Fakt To Bylo Nudný Až K Pos----!-.-" No Ale Jinak Dneska Nebyl zas tak Nudnej Den.. xD xD Třeba Při Matice Byla Docela Legrace.. (Jako Nikdy) xD xD

Pan Profesor Schuster Nám Totiž Napsal Nějakou Rovnici (Bo Co To Mělo Být Za ŽbleptxD) Na Tabuli

LPP+PPP=CP

(Levá Půla P.. [To Už Nevim Co To Bylo.. xD] + Pravá Půlka P.. = Celá P.. )

No A Hádejte Co Na To Kluci Vymysleli! xD xD xD

Levá Půlka Pr----+Pravá Půlka Pr----=Celá Pr---

Omg.. xD xD xD xDNebo Že

Levá Půla Pr----+Pravá Půlka Pr----=P..

Kdo To Nepochopil Je Socan!xD xD xD xD Ne Ale Jistě Všichni Víte, Co Se Označuje Pod Zkratkou ,,Péčko" .. xD xD xD xD No A Prostě To Si Dosaďte Do Druhýho Příkladu Jen Pod Názvem Pé.. xD xD xD xD xD Ne Vim.. Trapný.. Ale Kdybyste U Toho Byli.. xD xD xD xD

O Čem To Je

12. února 2009 v 19:46 | Abuta Bžúúú |  Nobuta Wo Produce
Nobuta Wo Produce Je Japonský Seriál Ze Školního Prostředí. (Já To Jako Považuju Za Seriál, Ale To Je Fuk.. xD) Stručně: Je To O Tom, Že Do Třídy Přijde Nová Spolužačka >>Nobuko Kotani<< A Je Tak Nespolečenská (Tím Myslím, Že S Nikým Nekomunikuje) A Tak Jí Její Spolužačky Začnou Šikanovat. Shujimu >>Kazuya Kamenashi<< Je To Líto A tak Se Jí Společně S Akirem >>Yamashita Tomohisa<< Snaží Pomoct. Ale Jelikož Je Hodně Oblíbený A Chodí S Nejoblíbenější Holkou Na Škole, Musí Se Skrývat, Aby Je Nikdo S Nobuko A S Akirem Neviděl. Když Nobuko Její Spolužačky Opět Zmlátí, Snaží Se Utéct. Ale Její Spolužačky Ji Chytnou A Roztrhají Ji Kravatu A Nobuko Pak Běží Dál A Dál. Shuji Kravatu Najde A Zašije Jí ( Spíš K Ní Přišije Hlavičku Roztomilého Prasátka >>Buta<<) A Tak Jí začnou Říkat Nobuta.. (No.. Jelikož Sem To Viděla Už Před Několika Rokama, Tak Si na To Moc Nevzpomínám.. A Teď Sem Zrovna U Čtvrtýho Dílu.. Takže Omluvte Mou Paměť, Že Je Tak Zrádná.. xD xD No A Zbytek Si Můžete Najít Na Seznam.cz Pod Názvem Nobuta Wo Produce.. xP)

New Start

12. února 2009 v 19:30 | Abuta Bžúúú
Tak.. Jelikož Mi Na Tenhle Blog Moc Lidí Nechodí.. A Vlastně, Že Ani Já Nemám Moc Čas Sem Něco Přidávat A Starat Se Tu O To (Protože Zas Rodiče.. -.-"), Tak Sem Si Řekla, Že Když Tu sem Zase Jednou Po Dlouhý Době, Tak Můžu Aspoň Změnit Design.. No.. Změnila Sem Ho.. A Dalo Mi To Strašnou Práci.. Jako Už Na tom Pracuju 3 Hodiny! No Prostě Děs.. -.-" A Když Už To Je Hotový, Tak Sem Si Řekla, Že Sem Aspoň Něco Přidám.. No tak To Tu Máte.. Nevěděla Sem, Co sem Přidat, tak Píšu O Novým Začátku.. Taky Mě Napadlo, Že Bych Mohla Psát Povídky.. Jenže To Až Budu Mít Ten Slíbenej Noťas, Když Už Nemůžu Moc Bejt Na Tomhle Compu.. -.-" A Jak Zas Znám Rodiče, Tak To Nebude Hned.. Hmpf.. No To Je Jedno.. Nehodlám Se Tu Moc Rozkecávat, Protože Si To Stejně Nikdo Z Vás Nečtete.. No A Kdyby Náhodou Někdo Jo, Tak Prosím Napište Aspoň Koment, Jestli Se Vám Tu Líbí, Nebo Něco Podobnýho.. Protože Bez Komentářů To Vypadá, Že To Nečtete, Tudíž Je Mi To pak Líto, Že Si Tu Já Píšu Žblepty Žblepty Do ,,Prázdna" A Stejně Z Toho Nic Nemám.. Tak Snad Vás Nezabije Jen Těch Pár Minut Psaní Komentáře.. Díky Za Pochopení.. Abuta.. x)